#2016-04-13 01:45:35 

JędzaKasia

Użytkownik

Ostatnio w necie znalazłam takie specjalne zestawy do wybielania zębów samodzielnie, bez wizyty u stomatologa i w ogóle. Biorąc pod uwagę cenę to się to mega opłaca, bo w gabinecie gdzie leczę żeby za wybielanie sobie troszkę liczą. Ktoś stosował kiedyś takie urządzenia do samodzielnego wybielania?
#2016-04-13 04:31:27 

LaikONA

Użytkownik

a gdzie mieszkasz? Jeśli chodzi o wybielanie zębów Poznań ceny ma naprawdę przyzwoite i ja bym się nawet nie zastanawiała, najlepiej zrobić to w gabinecie, gdzie masz pewność bezpieczeństwa.
#2016-04-13 06:40:23 

OptimusPrime

Użytkownik

Ja zdecydowanie odradzam, tutaj chodzi o zęby, masz je tylko jedne, zrobi ci krzywdę i dopiero będziesz miała problem, leczeiem powinni zajmować się fachowcy, sama to sobie makijaż możesz zrobić…
#2016-04-13 07:04:33 

JędzaKasia

Użytkownik

A znacie jakiegoś dobrego protetyka? Generalnie właśnie Poznań mnie interesuje, tutaj studiuję i mieszkam, choć rodzinny dom w innej części kraju.
#2016-04-13 07:57:06 

Krowa

Użytkownik

pamiętaj, że nawet jeśli chcesz sobie sama wybielić zęby to musisz mieć pewność, że są wszystkie zdrowe b tak to naprawdę sobie krzywdę zrobisz. Tak czy inaczej powinnaś więc chociaż iść do stomatoloa na podsatwową kontrolę czy wszystko jest w porządku. Ja bym nie ryzykowała z takimi rzeczami, ale twoje zęby i twoja sprawa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015