#2016-04-07 20:52:47 

LaikONA

Użytkownik

heej Wam ;) Nadeszła wiosna.. no i właśnie, czy lubicie tę porę roku? A może wręcz przeciwnie, będziecie tęsknić za zimą itp.? ;) ja uwielbiam z moim mężem nasze tarasy drewniane Poznań ma takie piękne widoki i jak sobie tak siadamy na naszych tarasach z kawką itp. to tak cudownie i odprężająco mija nam czas.. ;) ja się niesamoiwcie cieszę, że jest już wiosna ;)
#2016-04-07 23:21:40 

Krowa

Użytkownik

Wiosna to najcudowniejsza pora roku! Takie słoneczko, witaminka d, jest po prostu wspaniale ;) nie mogę się oprzeć wrażeniu, że dookoła ludzie stali się bardziej optymistyczni i weseli ;)
#2016-04-08 01:45:03 

Trawiasta

Użytkownik

Wraz z wiosną wszystko budzi się do życia i to jest piękne ;) wręcz uwielbiam patrzeć jak mój ogródek, drzewka budzą się do życia i niedługo będę miała swoje truskaweczki, wiśnie itp. ;) Wiosna jest cudowna również pod tym względem, że w końcu jest spokój od zimna i od niskich temperatur. Tej zimy mocno chorowałam i w końcu mam zamiar tej wiosny się wygrzać i odetchnąć pięknym, świeżym klimatem ;)
#2016-04-08 03:11:44 

Skryty

Użytkownik

A ja niestety nie lubię wiosny.. z powodu tego, że jestem strasznym alergikiem i mnie to męczy tak, że nie mogę czasem normalnie funkcjonować.. ciągły katar, kaszel itp. ale chociaż te słońce mnie motywuje i jakoś staram się nie skupiać na negatywach
#2016-04-08 05:12:09 

OptimusPrime

Użytkownik

Najbardziej ze wszystkich pór roku kocham zimę, bo mam z nią zawsze piękne wspomnienia. Uwielbiam uprawiać sporty zimowe i wiosną oraz latem bardzo mi doskiwera wysoka temperatura. Cóz jestem gorącym mezczyzna i dodatkowa temperatura wcale mi nie jest na reke, hehe
#2016-04-08 07:16:36 

Edward

Użytkownik

Jak można nie lubić wiosny? ;) Jeszcze po tak brzydkiej zimie jaką mieliśmy w tym roku. W końcu jest ciepło i można się normalnie ubierać, a nie ciągle latać w kurtce zimowej. Mam nadzieję, że teraz już na długo się zrobi ciepło i znów pogoda nam nie spłata jakiegoś dziwnego figla ;P
#2016-04-08 08:08:56 

PrestigeMan

Użytkownik

Naturalnie, że lubię wiosnę ;) głownie też dlatego, że od razu w pracy mam więcej zleceń i robi się ruch. Zimą wiele firm, w tym również moja odczuwa znaczne spadki zainteresowania, co się negatywnie odbija na przychodach
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015