#2016-04-06 06:37:34 

Edward

Użytkownik

Cześć! Czy wiecie czy jest jakieś biuro rachunkowe które mi dokładnie by było w stanie poprowadzić takie księgi przychodów i rozchodów, które musi mieć każda firma i wszystko inne z tym związane? Potrzebne mi są pilnie jakieś dobre firmy albo jacyś prywatni księgowi, bo potrzebuje to szybko ogarnąć żebym mógł ruszyć z działalnością gospodarczą. Dzięki za pomoc z góry!!
#2016-04-06 06:46:53 

Harasinka

Użytkownik

Wiesz co, w sumie takie księgi to każde biuro albo kancelaria rachunkowa poprowadzi. To podstawa jak komuś zlecasz rachunkową obsługę firmy i nie powinien żaden doświadczony księgowy mieć z tym problemu :)
#2016-04-06 08:10:25 

Vendetta

Użytkownik

U mnie bardzo dobrze z prowadzeniem rachunkowych ksiąg radzi sobie firma, która w zasadzie całą księgowość mi ogarnia. Wejdź sobie na ich stronę ksiegowoscsigma.pl i zobacz czy akurat ci przypasują. Ja bym bardzo polecał, bo korzystam z ich usług już od dłuższego czasu i wszystko jest zawsze rzetelnie zrobione, a ja dbam o szczególy wiec tym bardziej na to zwracam uwagę. Poza tym mają bardzo dobrą opcje z tą obsługą online- oszczędza się dużo czasu na spotkaniach, wożeniu dokumentów itd.
#2016-04-06 09:04:55 

Skryty

Użytkownik

Znalezienie takiego kogoś to chyba w mieście nie powinno być nic trudnego. Ale jak wpisujesz sobie na przykład w necie takie hasło obsługa księgowa Poznań to ci wyskoczy pewnie pełno takich małych firm, co tam naprawdę nic nie potrafią Także na twoim miejscu bym patrzył przede wszystkim czy znają te nowe elektroniczne systemy z których teraz korzysta księgowość no i czy mają certyfikaty, najważniejszy jest chyba certyfikat od Ministra Finansów- go mają zazwyczaj tylko dobre biura
#2016-04-06 09:19:46 

KroplaMiodu

Użytkownik

Ja miałam do czynienia z tym biurem Sigma jak szukałam firmy która w Poznaniu rozliczy mi dochody zagraniczne i zrobi to dobrze. Uwierzcie mi mało jest takich firm! No ale oni akurat mi się sprawdzili, więc myślę że jak z takimi trudniejszymi zadaniami sobie radzą to prowadzenie ksiąg to będzie dla nich prosta rzecz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015