#2016-04-04 06:50:49 

Ska99

Użytkownik

Hej.. mam do Was wielką prośbę. Otóż chciałam ostatnio zrobić sobie herbatkę u mojej przyjaciółki i tak sobie zrobiłam, że rozbiłam jej ulubiony kubek ;/ niby nic się nie stało i wiadomo, że każdemu może się zdarzyć, ale postanowiłam, że w ramach przeprosin i ogólnie aktu odkupienia, kupię jej z 2 inne ładne kubki ;) Jej poprzedni kubek w gwiazdy był i wyglądał bardzo ładnie, dlatego szukam również jakiś kubków o ciekawych wzorach itp. ktoś może coś doradzić? ;)
#2016-04-04 07:36:51 

ObywatelkaRP

Użytkownik

Polecam Ci zapolować na kubek Bloomingville który jest niesamowicie ładny i sama niedawno sobie taki sprawiłam ;) uwielbiam z niego pić herbatkę i rozkoszować się aromatem ulubionych ziół ;) Ale ogólnie nie powinnaś za bardzo brać do siebie, że rozbiłaś kubek itp. tak jak napisałaś każdemu może się zdarzyć i na pewno Twoja przyjaciółka nie jest ani zła, ani nic. Ale rozumiem, że chcesz się jakoś zrekompensować ;)
#2016-04-04 09:51:55 

Certka

Użytkownik

Ja miałam podobną sytuację, w tym, że zaprosiłam gości na sylwester i to oni mi zdemolowali kuchnie i potłukli porcelanę itp. mega oburzona byłam bo to znajomi mojega męża, a nie moi.. musiałam potem udawać, że nic się nie stało i dalej siedzieć z nimi przy jednym stole itp. ale oni jakoś nie pokusili się na miły gest i nic nie odkupili, a mąż mnie tylko klepie po ramieniu i mówi, że trudno i takie są uroki bycia gospodarzem imprez, grrr
#2016-04-04 11:04:47 

KroplaMiodu

Użytkownik

Ale wszystkie robicie problemy z powodu kawałka porcelany, heh :P to tylko przedmiot.. jakby mi np. koleżanka stłukła cos to by mnie to nawet nie ruszyło, seiro. Jakbym jeszcze wiedziała, że zrobiła to nieumyślnie, przez przypadek itp. same sobie robicie problemy, taka prawda
#2016-04-04 13:45:20 

Frimmaker

Użytkownik

Nie wiem po co się namnożyło w tym temacie odniesień i ogólnie rozmów na rozbijania porcelan, historii z przeszłości itp. ja będę konkretny i od razu polecę link: liliko.pl pod tym linkiem masz świetny sklep z licznymi produktami do domu itp. mają też super kubek i możesz coś zamówić ;)
#2016-04-04 14:08:08 

Ska99

Użytkownik

Dziękuję za pomoc i wpisy wszystkich udzielających się w tym temacie, temat już nieaktualny ;) pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015