#2016-04-04 05:56:36 

Krowa

Użytkownik

Hej! Moje maleństwo ma już swoje pierwsze ząbki i dobrze wiem jak ważne jest, żeby miało dobre wspomnienia z pierwszej wizyty u dentysty, żeby się później nie zniechęciło. Czy są tu jacyś doświadczeni rodzice którzy byli ze swoim maluchem u jakiegoś fajnego dziecięcego dentysty? Proszę dajcie mi namiary na kogoś godnego zaufania :)
#2016-04-04 07:43:47 

Skryty

Użytkownik

Z żoną mamy w tym, chyba niestety, duże doświadczenie. Z pierwszym dzieckiem trafiliśmy fatalnie i boi się do teraz dentysty, Ale naszą Majkę wzięliśmy do gabinetu Bajkodent na Grunwaldzie w Poznaniu i jestem zachwycony! Lepszego stomatologa dla dziecka nie można sobie wyobrazić- ludzie serdeczni, zabawiają te maluchy no i ładnie robią ząbki. Jak dla mnie to oni w kwestii dzieciaków biją innych poznańskich dentystów na głowę!
#2016-04-04 09:29:07 

ObywatelkaRP

Użytkownik

Jak szukasz dentysty dla dziecka to bardzo dobrze, że bierzesz pod uwagę opinię innych rodziców. Ja sama miałam kilka gabinetów z polecenia i trafiłam w dziesiątkę. Co prawda w innym byłam z moim synkiem, bo mieszkamy dość daleko od Poznania,. ale znajoma z miasta się bardzo dobrze wypowiadała o tym Bajkodent
#2016-04-04 10:33:23 

Bankomat

Użytkownik

Nie wiem jak z dziećmi, ale ja sam tam byłem na przeglądzie i u protetyka i nie mam zastrzeżeń. Trzymają poziom równy innym dobrym dentystom w Poznaniu takim jak ci z eurodent czy dentopolis, a nawet lepszy bym zaryzykował
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015