#2016-03-24 04:22:30 

Topór

Użytkownik

Witam Was! Potrzebuję pomocy co do zamówienia kilku niezbędnych rzeczy do swojego domu. Po pierwsze, bardzo pilnie szukam firmy u której można byłoby się zaopatrzyć w piękne kominki Gorzów by nas najbardziej interesował jako miejsce zakupu kominków, ponieważ właśnie tam pragniemy zamieszkać ;) Bardzo bym prosił o ciekawe propozycje fachowców z tego rejonu ;)
#2016-03-24 05:32:35 

Edward

Użytkownik

Mogę gorąco polecić: kamieniarstwo.ganicz.com.pl/ jest to firma, która zajmuje się dostarczaniem wielu akcesoriów z kamienia, w tym m.in. nagrobki, kominki czy inne posadzki. Są bardzo rzetelni i dostarczają wszystko na czas, w doskonałej jakości.
#2016-03-24 07:47:41 

OptimusPrime

Użytkownik

Mogę potwierdzić ;) Zamawiałem swojego czasu do kuchni blaty Gorzów mi się doskonale kojarzy z firmą Ganicz ;) Nie dość, że ich wyroby są solidne i pięknie wyglądają, to do tego dostarczają na teren całej Polski.
#2016-03-24 09:00:57 

Topór

Użytkownik

No to Panowie przekonaliście mnie ;) Myślę, że będę u nich zamawiał, bo widać, że mają bardzo dobrą reputację. Szkoda, że nie wiedziałem o nich ciut wcześniej bo bym zamówił jeszcze parę rzeczy. Ale nie ma o czym mówić ;) Tak czy inaczej pięknie dziękuję ;)
#2016-03-24 09:48:10 

Skryty

Użytkownik

Tak sobie pomyślałem, że może faktycznie u nas w domu też by się przydało w końcu wstawić takie piękne kominki. Nie dość, że bardzo estetycznie by wyglądały, to jednak kominek w domu daje gwarancje niepowtarzalnego klimatu i bliskości z naturą.
#2016-03-24 11:43:26 

ObywatelkaRP

Użytkownik

Mi się kominki też bardzo dobrze kojarzą ;) nie dość, że sprzyjają romantycznej atmosferze, to jednak tak cieplutko się przy nich siedzi hehe ;) dają takie dziwne poczucie bezpieczeństwa.. może u nas w domu też sobie wstawimy ;)
#2016-03-24 12:26:20 

Ska99

Użytkownik

Ja zamiast kominka w domu, jednak zdecydowanie bardziej wolę rozpalić ognisko czy grilla koło domu :P Nie ma to jak takie klimaty, piwko itp. W domu to może grzać centralne i tyle, nie trzeba za bardzo eksperymentować ;P
#2016-03-24 13:10:40 

Harasinka

Użytkownik

No pięknie Panu pospamowaliście Panu w temacie ;p temat zupełnie inny obrał kierunek niż powinien :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015