#2016-03-23 18:36:09 

Niebieska

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Jako, że walentynki zbiegają się niemal z dniem kobiet – Wasi mężczyźni pokazują się wówczas od najlepszej strony. Jak to jednak jest, gdy nie ma żadnych świąt tego typu. Co Wam w związku najbardziej przeszkadza? O co się najbardziej kłócicie? Bardzo zależy mi na odpowiedzi na te pytania, gdyż piszę na ten temat pracę proseminaryjną.
#2016-03-23 19:34:56 

Krowa

Użytkownik

Tak naprawdę ile związków, tyle odpowiedzi. Aczkolwiek temat na pracę proseminaryjną fajny. Ja piszę o marketingu internetowym, więc zdecydowanie mniej romantycznie, hehe. A co do odpowiedzi na Twoje pytanie: chyba to właśnie mój facet częściej prowokuje awantury, niż ja to robię. Przeszkadza mu, że spędzam wieczory z przyjaciółkami, czy na imprezach, zamiast z nim. Ale nie będę go na siłę ciągnąć, skoro on nie chce, nie jest towarzyski.
#2016-03-23 20:59:51 

LaikONA

Użytkownik

Co mi najbardziej przeszkadza w facetach? Chyba bałaganiarstwo. Często ‘’gubi’’ w korytarzu skarpetki, a ja muszę to sprzątać. Dostaję nieraz szału.
#2016-03-23 23:21:48 

JędzaKasia

Użytkownik

Zgodzę się, mnie także najbardziej przeszkadzają brudne naczynie w zlewie i porozrzucane ubrania.
#2016-03-24 00:32:26 

KroplaMiodu

Użytkownik

Mnie zaś przeszkadza jego nałóg. Nie alkoholowy – który jest chyba jeszcze gorszy, ale Michał pali papierosy. Pali ich dużo. Bardzo mi to przeszkadza, odkąd spędzamy razem więcej czasu i to w domu. Na świeżym powietrzu smród papierosów nie jest aż tak wyczuwalny, a sam nałóg jest mniej drażniący. Aczkolwiek teraz w jego pokoju aż wysiedzieć się nie da! Bardzo jest to dla mnie uciążliwe.
#2016-03-24 01:59:58 

LaikONA

Użytkownik

O właśnie, papierosy są okropne. Powiedziałam o tym mojemu facetowi i po długich negocjacjach zgodził się przerzucić na e-papierosy. Dzięki nim – podobno – łatwiej jest pożegnać się z uzależnieniem. Wszystkim dziewczynom, które wychodzą z siebie dzięki ukochanym palaczom, polecam sklep: e-mbj.com/content/12-sklep-internetowy. Może Wasi mężczyźni również dadzą się namówić.
#2016-03-24 02:41:24 

Skryty

Użytkownik

Szkoda, że nie robisz projektu badawczego na temat, co mężczyzn drażni w kobietach. Z tego wyszłaby praca magisterska, a może i doktorska nawet.
#2016-03-24 04:12:12 

Vendetta

Użytkownik

Z tymi papierosami macie trochę rację – łatwiej jest rzucić elektroniczne fajki. I często macie w tym udział, jak wybieracie nam owocowe liquidy do e-papierosów. Wybór jest ogromny, to dla Was chyba dobra informacja.
#2016-03-24 07:10:32 

Frimmaker

Użytkownik

Tak, ja też jestem zwolennikiem e-papierosów. Można sobie uprzyjemnić palenie, kupując na przykład grzałki do elektronicznych papierosów – nie są drogie, a jakie potrzebne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015