#2016-03-09 00:48:20 

OptimusPrime

Użytkownik

Kochani:> , ratunku, moja dziewczyna wkrótce będzie rodzić, w zasadzie to wszystko już mamy dla dzieciaczka, ale teraz mamy problem, jakie butelki są najlepsze. Słyszeliśmy o butelkach antykolkowych, wiecie co to takiego? Czekam na podpowiedzi.
#2016-03-09 02:32:45 

LaikONA

Użytkownik

Ja też miałam podobny problem, gdyż niedawno urodziłam bliźniaki. Kupiłam pare butelek antykolkowych i muszę przyznać, że spełniają one swoją rolę. Są to butelki, które posiadają specjalny system odpowietrzania smoczka, dzięki czemu dziecko pijąc nie połyka powietrza, a dzięki temu nie ma kolek. Fajna rzecz. Polecam.
#2016-03-09 04:53:12 

Topór

Użytkownik

Facet a ty co flaszki kupujesz a co robi twoja druga połowa, przeciesz smoczki i buteleczki, to babska sprawa, mężczyzna jest od zarabiania kasy, a nie od takich dupereli.
#2016-03-09 06:27:08 

LaikONA

Użytkownik

Ty maczo, na jakim Ty świecie żyjesz, to już nie te czasy, że kobieta robi przy dzieciach i garach, a facet po przyjściu z pracy tylko pilotem przerzuca kanały. Zejdź na ziemię.
#2016-03-09 09:17:14 

Niebieska

Użytkownik

i słusznie mu powiedziałaś. A propos butelek antykolkowych, słyszałam, że to fajna sprawa, ale słyszałam o wyprofilowanym smoczku NUK, który kształtem przypomina sutek matki i dziecko ma wrażenie, jakby było karmione piersią. Smoczki te mają specjalny system, który zmniejsza ryzyko powstania kolki. Naprawdę kapitalna rzecz.
#2016-03-09 09:39:15 

OptimusPrime

Użytkownik

Dzieki;) wszystkim za rady, a swoją drogą tak sobie myślę, czego to ludzie nie wymyślą, prawda? Do usłyszenia!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015