#2016-02-15 04:10:28 

LaikONA

Użytkownik

Dzień dobry, może mam dość standardowe pytanie do was, ale muszę kupić prezenty. Ustaliłam sobie wstępnie, że będzie to biżuteria. Zbliża się u mnie okazja urodzin szwagra i teściowej niemal w tym samym czasie. Postanowiłam, że nie będę wyróżniać, postawiłam na zegarki, ale nie mam jeszcze wstępnych propozycji. Kupowaliście coś ostatnio u jubilera podobnego?
#2016-02-15 06:08:54 

Topór

Użytkownik

Witaj, musisz być kasiasta, że teściowej i szwagrowi zegarki chcesz kupić ;D myślę, że najlepsza będzie dla kobiety zwykła biżuteria sklep internetowy myślę, że będzie najlepszą opcją, bo szybko zamówisz, zapłacisz i zaraz ci dostarczą - możesz sobie zajrzeć np. tutaj jademi.pl/12-bizuteria-srebrna. Bieganie po jubilerach i użeranie się z ich cenami może być uciążliwe.

#2016-02-15 08:21:10 

Niebieska

Użytkownik

Co prawda to prawda, jubilerskie ceny są różne, czasami to tak żerują na naiwności ludzkiej, że to szok. Kiedyś widziałam eleganckie zegarki Pierre Ricaud sklep był internetowy, bo przeglądałam strony, jeśli mnie pamięć nie myli na jademi.pl/18-pierre-ricaud. Za to głęboko w pamięci zapadła mi nazwa zegarka.

#2016-02-15 11:07:07 

Skryty

Użytkownik

Cześć, jeśli chcecie poznać moje zdanie to uważam, że najlepszy jest mimo wszystko samodzielny zakup w realnym sklepie nie wirtualnym! W tym internetowym świecie mogą grasować oszusci. Ja bym nie ryzykował
#2016-02-15 13:03:48 

Trawiasta

Użytkownik

Witam, do kolegi wyżej: a nie ryzykujesz udzielając się na forum? Nie wiem skąd takie pojęcie, skoro 90% społeczeństwa bezpiecznie kupuje w sieci.
#2016-02-15 13:44:36 

Edward

Użytkownik

To ja może polecę konkretny sklep internetowy, znajdziesz go pod tym adresem jademi.pl. myślę, że znajdzie się tam wiele ciekawych zegarków, może nawet i ten francuski co wymieniła jedna z koleżanek.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015