#2016-02-10 02:54:38 

Vendetta

Użytkownik

Wiem, że do 8 marca jest jeszcze trochę czasu, a prędzej są walentynki, ale już teraz zastanawiam się jaki prezent mógłbym kupić swoim kobietom : narzeczonej, mamie, siostrze i szwagierce? Pomożecie coś doradzić konkretnego?
#2016-02-10 05:33:35 

Skryty

Użytkownik

Witaj, nadzień kobiet zwykle kupuję swojej małzonce birzuterię, czekoladki lub też kwiaty, chociaż ostatnio podsunęła mi pomysł, abym kupił bilety do SPA, bo zawsze marzyła i tym podobne. Co do innych kobiet to nie wysilił bym się tak, bo zwyczajnie nie było by mnie stać, tutaj standardowo po kwiatuszku, czekoladce i życzenia.
#2016-02-10 06:30:10 

Topór

Użytkownik

Kwiaty, kwiaty i jeszcze raz kwiaty. Myślę, że słodkości w postaci bombonierki czy czekoladki też się sprawdzi, ale każda kobieta uwielbia kwiaty z moją włącznie. Ja co roku na wszelkie istotne okazje kupuję mojej Martynie bukiecik kwiatów. W zależności od tego co to za okazja raz bardziej okazały, innym razem mniej. Zawsze korzystam z kwiatomat.pl/o-nas dla mnie maja i najlepsze ceny i oferta dowozu jest też super. Kupowałem tam już nie jeden bukiecik dla wybranki serca, zawsze doradzono mi co można na daną okazję zaoferować. Myślę, że najważniejsze to kunszt dekoracyjny, nie każdy ma taki dar, aby wiedzieć, jak dobierać kwiaty w bukiet, który by się podobał. Moja zawsze jest mile zaskoczona kwiatuszkami, a mnie to absolutnie wystarcza.
#2016-02-10 08:00:25 

KroplaMiodu

Użytkownik

Witajcie panowie, jeśli mogę coś podpowiedzieć, to radziłabym wziąć pod uwagę jakiś elegancki kosz kwiatów albo zakup specjalnego drzewka, bo bukieciki z czasem mogą się znudzić. Efektowne są drzewka Bonsai Warszawa, a w zasadzie centrum stolicy, tam widziałam niewielką kwiaciarnie, gdzie na wystawie stały piękne roślinki tego typu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015