#2016-02-09 02:55:54 

LaikONA

Użytkownik

Witam. Niedługo wraz z mężem wprowadzamy się do nowego domu, który jest dość spory. Wszystko jest już praktycznie gotowe, jedynie musimy nieco wyremontować łazienki. Będą dwie – jedna na górze, druga na dole. Zastanawiam się nad aranżem pomieszczeń. Nie chcę, by obie łazienki były takiie same. Macie jakiś pomysł?
#2016-02-09 03:57:42 

Trawiasta

Użytkownik

Kup szklane panele łazienkowe i w każdej z łazienek wybierz inny motyw. W jednej możesz na przykład postawić na żywioł wody – jakiś strumyczek, czy po prostu kropla wody, kałuża, itd. A w drugiej na roślinność. Jest naprawdę ogromny wybór, jeśli chodzi o motyw kwiatów.
#2016-02-09 05:28:55 

KroplaMiodu

Użytkownik

Motyw kiwatów wydaje mi się już nieco zbyt powszechny. Ja lubię być nieco bardziej oryginalna. Jeśli zaś chcesz postawić na naturę, to może trawa? Albo kamienie? Niektóre wersje są naprawdę gustowne.
#2016-02-09 07:12:54 

Certka

Użytkownik

Kwiaty w łazience to dobry pomysł. Ja jednak mimo wszystko preferuję żywe. Może postaw jakąś szafeczkę, półkę – koniecznie białą! – w łazience i na niej postaw wazonik z kwiatami. Myślę, że będzie to wyglądało szykownie i schludnie. A panele podobają mi się w wersji z wodą. To musi być fajne uczucie, jak siedzisz sobie w wannie i patrzysz na ścianę, a tam ocean, albo plaża. Od razu przypominają się wakacje i w dodatku czujesz, jakbyś naprawdę na nich była w tej chwili :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015