#2016-02-02 03:01:24 

JędzaKasia

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Jak wiadomo, zwierzę to nie jest zabawka i trzeba poświęcić dużo czasu, by czworonóg czuł się pod naszą opieką szczęśliwy i bezpieczny. Zastanawiam się, co robicie, by optymalnie dbać o Wasze psy? Ubieracie je, myjecie regularnie, itd.?
#2016-02-02 04:51:38 

LaikONA

Użytkownik

Płakać mi się chce, gdy widzę na przykład, że rodzice kupują dzieciom szczeniaczka pod Choinkę. Wiadomo, dzieci szbko się nudzą i później piesek kończy żywot przywiązany do drzewa, czy ginie w bardziej drastyczny i okrutny sposób. Ja obdarzam moje psy wielką miłością, wychodzę z nimi na spacery kilka razy dziennie, bawię się z nimi, uczę ich różnych sztuczek.
#2016-02-02 06:46:01 

Edward

Użytkownik

Ja mam psa wystawowego. Przygotowuję go do zawodów, ale oprócz tego też spędzam z nim dużo czasu. Czasem nawet śpi w naszym łóżku. Zarówno mnie, jak i mojej narzeczonej to nie przeszkadza, pies nie zabiera wiele miejsca.
#2016-02-02 09:24:59 

Krowa

Użytkownik

Mój zwierzak lubi testować smakołyki dla psa w różnych smakach. A jest ich wiele, na przykład jagnięcina z żurawiną, kurczak z marchewką, czy wołowina z jabłkiem. Zawsze to fajna odmiana od nudnych, nieestetycznie wyglądających karm z supermarketów. Czasami podaję mojemu psu owocowe przysmaki o smaku np. aronii.
#2016-02-02 09:56:52 

Niebieska

Użytkownik

Ja lubię ubierać mojego psa. Znalazłam świetną ofertę: snobdog.eu/spacer/ubranka-dla-psa. Są tam nie tylko klasyczne sweterki, czapeczki, ale także chustki, apaszki, czy prześliczne obroże. Sklep ma bardzo zróżnicowaną ofertę, właściciel pieska każdej rasy znajdzie tu coś dla swojego czworonoga.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015