#2016-01-22 10:26:38 

Harasinka

Użytkownik

Ostatnio widziałam bardzo ładny i efektowny stolik do kawy szklano-aluminiowy i bardzo mi sie spodobał. Chciałam sobie zobaczyc coś takiego w jakimś wnętrzu ale nie mogę sobie tego znaleźć. Wiecie może gdzie szukać?
#2016-01-22 11:11:00 

KroplaMiodu

Użytkownik

Szklany i aliminium? Nie wiem bo mi się takie nie podobają, bardziej wole drewniany stolik do kawy, może to dlatego, że wszystkie meble mam utrzymane w klimacie drewna i nie wyobrażam sobie inaczej.
#2016-01-22 13:28:38 

Harasinka

Użytkownik

Ale ja nie powiedziałam,że chciałabym sobie taki kupić, tylko że chciałabym zobaczyć. W domu mam drewniany i jestem zadowolona bo ma kupę lat i nadal nie do zdarcia. Natomiast zastanawiam się poważnie nad kupieniem komody, bo chciałabym wymienić coś w domu ale nie mamy pieniędzy na duży remont i generalną wymianę. Problem w tym, że w jednych sklepach gdzie jest tanio to jest badziewie i boję się tam wstawić talerze, a w innych porzadne komody zaczynają się od 6 tysi i to wcale głowy nie urywa.
#2016-01-22 14:21:53 

Certka

Użytkownik

Jezeli szukasz ładnych komód, które są i dobre i nie parszywie drogie, to wejdź sobie na stronę blackcatdesign.com.pl/c/1546/komody.html. Są nie dość, że przepiękne to jeszcze uważam, że na różną kieszeń. Czy kolorystycznie ci pasuje to już musisz sama ocenic bo wiesz co masz w domu.
#2016-01-22 14:54:01 

Harasinka

Użytkownik

Co prawda mam nieco inne kolory mebli w domu ale szczerze mówiąc wydaje mi się, ze ładnie by pasowały w sensie kontrastu, wyglądają na porządne i mogę spokojnie przyznac, że mnie na nie stać. Dzięki wielkie za podpowiedz!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015