#2016-01-14 05:16:27 

Niebieska

Użytkownik

Cześć wszystkim. Mam takie pytanie, mój klient chce mieć ogród wypełniony betonowymi dodatkami. Chodzi mu tutaj głównie o ścieżki, jakieś wielkie doniczki na kwiaty itp. Mam fajny pomysł jak to urządzić, ale problem jest innej maści. Szukam dobrej, zaufanej firmy, która ma w swojej ofercie takie rzeczy.
#2016-01-14 07:15:10 

Krowa

Użytkownik

Hej. Może ja pomogę, jakiś czas temu szukałam kuli ogrodowych. Sprawdziłam bardzo dużą ilość stron internetowych, czy jak wolisz, sklepów. W sumie najlepszą ofertę miał sklep Art Garden. Sprawdź ich ofertę w internecie. Nie orientuję się jakie ceny są teraz, ale wiem, że jak ja zamawiałam, były dość niskie. Ogólnie polecam, wszystko szybko dostarczone bez żadnych zbędnych problemów.
#2016-01-14 09:26:23 

Niebieska

Użytkownik

Chyba już nawet przeglądałam ich ofertę. Klient bardzo chciał wstawić sobie grill, a na ich stronie znalazłam bardzo fajny grill betonowy, który idealnie by tam pasował. Ogólnie oferta bardzo fajna, cieszę się, że znalazł się ktoś kto robił tam zamówienie. Możesz mi powiedzieć coś więcej o firmie? Klient jest dość wybredny, dlatego zależy mi na tym, żeby ktoś udzielił mi kilku odpowiedzi w sprawie produktów.
#2016-01-14 11:24:54 

Krowa

Użytkownik

Nie dzwoniłam do nich z pytaniami więc ciężko mi powiedzieć na ile obsługa jest kompetentna. Mam pewność co do kwestii, że nawet jeżeli pani z drugiej strony słuchawki nie udzieli ci satysfakcjonującej odpowiedzi, to na pewno przekaże słuchawkę komuś kompetentnemu. Niestety, żeby się o tym przekonać, musisz sama tam zadzwonić i się dowiedzieć. Tak czy inaczej z mojej strony życzę pomyślnych zakupów. Pozdrawiam wszystkich ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015