#2016-01-12 08:14:55 

Topór

Użytkownik

Witam. Czy mógłby mi ktoś napisać gdzie znajdę w możliwei najniższej cenie plastyczny lukier? Albo sklep, który sprzedaje w dużej ilości różne dekoracje tortów urodzinowych? Czas goni, szukałem już w wielu miejscach, a potrzebuję tych dekoracji w miarę jak najszybciej do wykończenia tortu dla córki (w przyszłym tygodniu kończy 14 lat). W zwykłych sklepach spożywczych niewiele znalazłem, na dodatek część artykułów, jak już coś było, np. kolorowe posypki, była już przeterminowana. Mieszkam we Wrocławiu. Pozdrawiam.
#2016-01-12 09:38:16 

Krowa

Użytkownik

Czesc. Wiem, że na ul Tęczowej we Wrocławiu jest sklep z akcesoriami cukierniczymi, bo ieszkam niedaleko. Można u nich zamówić przez internet i odebrać zamówienie osobiście, ale słyszałam o nich różne opinie (ponoć ktoś dostał raz przeterminowane barwniki i musiał zwracać, także może lepiej uważać).
#2016-01-12 12:07:00 

Skryty

Użytkownik

Ja takie rzeczy zamawiam tylko online, bo nie lubię łazić po sklepach. Ostatnio akurat kupowałem w sklepie, który się nazywał Słodka Pasja (albo jakoś podobnie), siostra mi podała do nich linka. Wszystko było OK, przesyłka przyszła na drugi dzień. Nie miałem zastrzeżeń.
#2016-01-12 12:40:39 

JędzaKasia

Użytkownik

Nie szukaj takich rzeczy w zwykłych spożywczych, bo tracisz czas :P jest mnóstwo sklepów typowo cukierniczych, dekoratorskich, oni tam jeszcze ci doradzą co wybrać, byś nie rzucił się na głębokie wody nie umiejąc pływać :P ale w sumie to nie napisałeś, na ile jesteś zaawansowany.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015