#2015-12-29 04:53:21 

JędzaKasia

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Powoli budowa domu przechodzi w stan surowy. W związku z tym trzeba powoli zacząć myśleć o dalszych krokach. Szukam firmy, która wykona dla mnie schody wraz ze wszystkim. Jeżeli chodzi o koszta to nie są to tak istotne kwestie, wiadomo, wolała bym zapłacić jak najmniej, ale jeżeli ma to być zrobione dobrze to pieniądze nie są istotne.
#2015-12-29 05:02:04 

LaikONA

Użytkownik

Również podłączam się do tematu. Poznańskie nowoczesne schody metalowe słyną z wytrzymałości, dlatego szukam firmy w tamtym rejonie. Kiedyś znajomy korzystał z usług firmy właśnie z tego miasta i był bardzo zadowolony. Problem w tym, że nie może znaleźć rachunku za to i nie pamięta jak ta firma dokładnie się nazywa :P
#2015-12-29 06:16:46 

Krowa

Użytkownik

Właśnie też mi cały czas to miasto siedzi w głowie. Słyszałam dobre opinie o balustradach wewnętrznych z Poznania, ale bez żadnej konkretnej nazwy firmy. Może tam każda firma robi dobrze :D?
#2015-12-29 08:35:09 

Trawiasta

Użytkownik

Ja mieszkam w Poznaniu, nie wiem jak oferta większości firm wygląda, ale ja korzytałam z jednej konkretnej. Mowię tutaj o fabryce schodów. Firma bardzo rzetelna, polecałam znajomym i również są zadowolenia. Rynek usług jest u nas dość spory więc nie problem znaleźć produktów dostosowanych do własnych upodobań :D
#2015-12-29 10:47:54 

Vendetta

Użytkownik

Zajrzyj na stronę firmy z posta powyżej. Nie namawiam, ale znam wiele zadowolonych klientów. Często jak przyjeżdżam ściągać wymiary na okna to pytam klientów i sugeruje pewne rozwiązania. Ostatnio bardzo często spotykałem się z tą firma, duża część klientów korzysta z ich usług bo najzwyczajniej w świecie są dobrzy i profesjonalni.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015