#2015-12-22 07:03:13 

Krowa

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Razem z moim chłopakiem bardzo się kochamy i zdecydowaliśmy wyjechać na wspólne wakacje. To będzie pierwszy raz, kiedy wyjedziemy sami, bez rodziców. Chcemy wybrać wyjątkowe miejsce, żeby zachować niesamowite wspomnienia. Jesteście w stanie coś polecić? Nie planujemy wyjeżdżać za granicę. Nie mamy na to pieniędzy. Pytam o miejsce w Polsce.
#2015-12-22 07:38:05 

Topór

Użytkownik

A ile masz lat, młoda damo?
#2015-12-22 09:34:12 

Krowa

Użytkownik

Siedemnaście. A co do ma do rzeczy… Nie prosiłam o komentarze, tylko o radę.
#2015-12-22 11:24:20 

LaikONA

Użytkownik

Ja natknęłam się na ofertę domki nad jeziorem Chomiąża Księża. Wybrałam tę ofertę bez zastanowienia, więc niejako pojechaliśmy tam w ciemno. Wybrałam to miejsce, ponieważ nigdy wcześniej nie słyszałam o takiej miejscowości. Okazało się, że jest to przepiękna, urocza wieś. Nigdy nie zapomnę tych wakacji. Naprawdę, czasem ludzie jeżdżą niewiadomo gdzie, na koniec świata, za granicę. Byle drogo, byle luksusowo. A tu wystarczy odkryć taką perełkę we własnym kraju. Polecam, naprawdę.
#2015-12-22 11:38:19 

Niebieska

Użytkownik

Najlepsza dla Was będzie agroturystyka nad jeziorem z Brzezina - Agroturystyka Wielkopolska jest takim świetnym miejscem. Jesteście młodzi, więc pewnie Was nie stać na jakieś ekskluzywne wakacje. I słusznie – czasem nawet nie warto, cena to nie wyznacznik. Ja sama w zasadzie nigdy nie wyjeżdżam za granicę. Jestem stuprocentową patriotką :p i doceniam piękno Polskich miejscowości.

#2015-12-22 12:00:41 

Skryty

Użytkownik

Brzezina to strzał w dziesiątkę. Sam miałem okazję wypoczywać tam, wprawdzie nocowałem tam po wyjeździe służbowym, ale i tak czułem się jak na wakacjach. Domki bardzo czyste, schludne, tanie! Nic dodać, nic ująć. Najlepiej sama, wraz z chłopakiem, obejrz sobie ofertę: brzezina-agroturystyka.pl/wczasy-nad-jeziorem/. Myślę, że ten tekst Cię przekona, jeśli ja nie zdołałem. Wczasy nad jeziorem mają mnóstwo zalet!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015