#2015-12-10 06:18:40 

Krowa

Użytkownik

Dziewczyny, jakie warunki i wymogi trzeba spełnić, by być dobrą hostessą? Zastanawiam się, bo widziałam ostatnio na słupie ogłoszenie hostessa event i podany numer telefonu. Nic więcej. Spisałam ten numer, ale boję się zadzwonić, bo totalnie nie wiem czy się nadaję. A nie chciałabym się ośmieszyć.
#2015-12-10 08:41:37 

Skryty

Użytkownik

Co prawda pytasz kobiety, ale ja jako facet wzrokowiec Ci powiem :) Hostessa ma być mega zgrabna, ładna i mieć piękne, długie nogi. W końcu w tym zawodzie chodzi o to, by być ozdobą danej imprezy
#2015-12-10 10:08:23 

Trawiasta

Użytkownik

Zgadzam się z przedmówcą. Uroda jest bardzo ważna, ale trzeba pamiętać o tym, że to bardzo subiektywne zagadnienie, bo dla jednego ładna jest niska blondynka, a dla drugiego wysoka brunetka. Dlatego według mnie w tym względzie próbować może każda dziewczyna i powinna wysyłać CV do różnych agencji- gdzieś się wizualnie spodoba. Ważniejsze by była obrotna.
#2015-12-10 10:50:38 

LaikONA

Użytkownik

Dokładnie! Hostessa musi być bystra, inteligentna i pewna siebie. W końcu trzeba mieć odwagę podchodzić do gości, zabawiać ich i zagadywać. Tylko elokwentna osoba sobie poradzi. Dany zleceniodawca inwestuje w hostessy, bo to one tworzą wizerunek marki, więc wszystkim zależy by taka dziewczyna była potocznie mówiąc ogarnięta. Często też potrzebna jest znajomość języka obcego, bo goście bywają z różnych krajów
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015