#2015-12-03 07:25:22 

JędzaKasia

Użytkownik

Mam taki kłopot, w kuchni lekko obluzowało się jedno z gniazdek elektrycznych i jak podłączam do niego czajnik, ale mikser to aż iskry idą, a poza tym raz podaje prąd, a innym razem nie. Sama boję się tego ruszać, ale z drugiej strony nie mam żadnego innego łatwo dostępnego gniazdka w kuchni, z którego mogłabym korzystać.
#2015-12-03 09:22:03 

Edward

Użytkownik

Kobieto, na co ty czekasz, na pożar w domu? Kup nowe gniazdko, wezwij elektryka i niech ci je podłączy!
#2015-12-03 09:50:28 

Vendetta

Użytkownik

Może wystarczy dokręcić śrubkę i już będzie się dobrze trzymało? A jak nie to jakieś porządny nowy kontakt, na przykład Berker gniazdka dostępne są za kilkanaście złotych i pewnie będzie po problemie. Chyba że przyczyną kłopotu nie jest gniazdko, ale instalacja. Wtedy czeka cię większy wydatek.
#2015-12-03 11:37:29 

LaikONA

Użytkownik

Odwiedź pierwszy lepszy sklep ze sprzętem elektronicznym i kup nowe gniazdko. W takim sklepie kupisz też gniazdka RTV i wszystko inne co będzie ci potrzebne, nawet coś takiego jak przekaźnik programowalny, chociaż sama nie wiem co t do końca jest ;) Poza tym tam najłatwiej i za darmo dostaniesz informacje co powinnaś zrobić, a jak nie to dzwoń do elektryka. Zapłacisz kasę, ale będziesz mieć spokój.
#2015-12-03 14:08:48 

JędzaKasia

Użytkownik

No dzięki, chyba faktycznie trzeba będzie wołać elektryka, bo ja się na tym kompletnie nie znam. A wiecie przynajmniej ile taka naprawa może kosztować? Bo szczerze mówiąc to nie ma na to jakiejś większej kasy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015